Systémy kročajovej izolácie pod parkety, keramické dlažby, linoleum a koberce

ACUSTIC FIBER

 ACUSTIC FIBER

Kročajova izolácia AKUSTIK FIBER® je materiál zlúčený poliesterovým vláknom spárovaný s netkanou čiernou látkou (geotextília). Zvuková izolácia 2mm sa osádza priamo pod parkety, plávajúcu podlahu alebo LVT (Luxury Vinyl Tile). Odolný voči kyselinám, alkalickým prostriedkom, nehnije, zachováva v priebehu času svoje charakteristiky, odolný voči napadnutiu plesňou a hmyzom. AKUSTIK FIBER pre vysokú priedušnosť je vhodný pre podlahové kúrenie.

Dodávané vo forme kotúča 1m x 25m. Min. odber 1 kotúč (25 m2).

Info o produkte ----- Návod na pokladanie

______________________________________________________________________

ACUSTIC GUM

ACUSTIC GUM

ACUSTIC GUM® je akustický izolátor vyrobený z gumy so špeciálnou zmesou s minerálnymi plnivami, obojstranne potiahnutý netkanou textíliou (geotextíliou) s funkciou nepriľnavosti, môže byť tiež lepený. ACUSTIC GUM® sa používa v civilnom, priemyselnom, lodiarskom a automobilovom priemysle. Vďaka svojim akustickým izolačným vlastnostiam sa antivibrácia prispôsobuje rôznym povrchom, čím zlepšuje jej zvukovú izoláciu a tlmí vibrácie na rôznych ľahkých štruktúrach (drevo, plech, plast, sadrokartón atď.).

Rozmery dosiek 1200×2000mm 
Rozmery kotúča 1000×3000mm
Nominálna hrúbka 2 mm
_________________________________________________________________________

ACUSTIC P2

ACUSTIC P2

Kročajová izolácia AKUSTIK P2® je tenká zvuková izolácia, 2mm osádza sa priamo pod parkety. Na zníženie prechodu zvuku je materiál vyrobený z modrého expandovaneho polypropilenu.

Odolný voči kyselinám, alkalickým prostriedkom, nehnije, zachováva v priebehu času svoje charakteristiky, odolný voči napadnutiu plesňou a hmyzom. AKUSTIK P2 efektivne chráni Vašu podlahu.

Info o produkte ----- návod na pokladanie

_______________________________________________________________________

ACUSTIC PE

ACUSTIC PE

Kročajová izolácia AKUSTIK PE® je tenká zvuková izolácia, 2mm osádza sa priamo pod parkety. Na zníženie prechodu zvuku je materiál vyrobený z modrého expandovaného polypropilénu. Odolný voči kyselinám, alkalickým prostriedkom, nehnije, zachováva v priebehu času svoje charakteristiky odolný voči napadnutiu plesňou a hmyzom. AKUSTIK PE efektivne chráni Vašu podlahu.

Dodávané formou kotúča 1m x 25m. Min. odber 1 kotúč (25 m2)

Info o produkte ----- Návod na podkladanie

___________________________________________________________________

ACUSTIC SLIM

ACUSTIC SLIM

Kročajová izolácia AKUSTIK SLIM® je tenká zvuková izolácia o hrúbke 2mm osádza sa priamo pod parkety. Na zníženie prechodu zvuku je materiál vyrobený z modrého expandovaneho retikulovaneho polyetylénu, ktorého hladká strana je spárovaná s čiernou netkanou látku (geotextíliou).

Odolný voči kyselinám, alkalickým prostriedkom, nehnije, zachováva v priebehu času svoje charakteristiky, odolný voči napadnutiu plesňou a hmyzom. AKUSTIK SLIM tvorí skutočnú bariéru proti vlhkosti a tak efektívne chráni Vašu podlahu.

Dodávané vo forme kotúča 1m x 25m spolu s netkanou látkou (geotextília), lepiacou páskou na spojenie materiálu (šírka 50mm dĺžka 25m).

Info o produkte ----- Návod na pokladanie

_____________________________________________________________________

ISORUBBER BIO

ISORUBBER BIO

ISORUBBER BIO® je ekologická guma na izoláciu protišmykovej hmoty, pozostávajúca z rohože s hustotou 750 kg / m3 vyrobenej z prírodných a syntetických elastomérnych zlúčenín, pochádzajúcich z regenerácie ELT (nepoužívané pneumatiky) a korkových granúl, viazaných s masovo vytvrdenými polyuretánmi.

info o produkte ----- Návod na podkladanie

_________________________________________________________________________

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov