MASONITE

PREZENTÁCIA

PREZENTÁCIA

Nie sú dvere ako dvere, ponúkame Vám širokú škálu v rôznych farbách a dekoroch.

Zvoľte si tie správne dvere pre svoje potreby.

S výberom dverí Vám pomôžeme, kontaktujte nás na tel. č. 0918 616 795

KATALOG MASONITE 2018 KLIKNITE SEM

Ponúkame Vám : 

Informácie o cenách nájdete TU

posuv

POSUVNÉ DVEŘE DO POUZDRA Toto moderní řešení lze uplatnit v interiérech, kde není dostatek prostoru pro posuv po zdi nebo klasické otočné dveřní křídlo.

Tyto dveře slouží k osazení do stavebních pouzder usazených v sádrokartonu či zděné příčce.

Minimální šíře dokončené SDK příčky včetně pouzdra pro prosklené varianty dveřního křídla je 12,5 cm.

Pro šíři dokončené SDK příčky 10 cm včetně pouzdra, lze osadit pouze plnými hladkými dveřmi bez zasklívacích rámečků (více informací u výrobců pouzder).

Toto omezení platí i pro většinu stavebních pouzder usazených do zděné příčky.

Jinými slovy minimální vnitřní prostor stavebního pouzdra pro prosklené posuvné dveře se zasklívacími lištami je 69 mm (například stavební pouzdro UniTrEx SINGOLO pro zazdění 105/70).

Stavební pouzdra, která se osazují dveřními křídly kotvením přímo do horní hrany křídla a jsou vybaveny vodícím trnem o šířce max. 7 mm jsou kompatibilní se dveřmi Masonite CZ (např.: UniTrEx typ SINGOLO, DOPPIO, DUO, GALILEO).

Stavební pouzdra nejsou v nabídce Masonite CZ.

Stavební pouzdra se obkládají dělenou obložkovou dřevěnou zárubní ve stejném dekoru jako dveřní křídlo, dle zaměřovacího protokolu.

Vyplněný zaměřovací protokol je nezbytnou součástí objednávky.

Zaměřovací protokol je ke stažení na www.masonite.cz. Varianty: jednokřídlé, dvoukřídlé, plné, prosklené, hladké, rámové, profi lované (série Quatro, série Masonite I, II, III), bez polodrážky. Zaměření a montáž doporučujeme provést odborníkem.

 

POSUVNÉ DVEŘE S GARNÝŽÍ Tento způsob řešení je vhodný do interiéru, kde není dostatek prostoru pro klasické otočné dveřní křídlo.

Garnýž i dorazový hranol dodáváme v totožných dekorech jako dveřní křídlo a zárubeň.

Celková délka garnýže: 2 x šíře dveří + 17 cm. Varianty: jednokřídlé, dvoukřídlé, plné, prosklené, hladké, rámové, profi lované (série Quatro, série Masonite I, II, III), bez polodrážky.

Lze objednat samostatnou garnýž s dveřním křídlem nebo garnýž s dveřním křídlem a obložkovou zárubní.

Obě varianty lze dodat s nebo bez dorazového hranolu.

Možnost tichého dorazu za příplatek.

Příslušenství v ceně posuvného kompletu: kolejnice, garnýž, kartáček, vodící trn.

 

ALU POSUVNÝ SYSTÉM Inovativní skrytý posuvný systém, který vyniká svým minimalistickým designem, jednoduchým, ale dokonalým provedením ve všech detailech.

ALU posuvný systém je vybaven skrytým integrovaným zpomalovacím a tlumícím systémem při dojezdu v obou směrech. Mušle k posuvným dveřím dle výběru z nabídky.

Nelze dodat se zámkem.

Posuvná lišta: povrchová úprava - stříbrný matný hliník.

Dostupné dvě varianty odstupu od stěny 12 mm a 18 mm včetně. Dodávané délky lišt 170, 200, 300, 400 cm. Montážní vruty lišty ve výšce 203,5 cm nad čistou podlahou.

Konstrukce a popis dveří: dveře dodáváme pouze o výšce 211,5 cm v plné hladké variantě s povrchovou úpravou CPL laminát. Konstrukce dveří se skládá z masivního smrkového rámu, voštinové výplně a dveřních plášťů s hliníkovou mezivrstvou pro větší pevnost.

Tloušťka dveří je 42 mm.

ALU posuvný systém se instaluje na čistý stavební otvor (průchod) 10 mm nad čistou podlahu. Doporučené čisté stavební otvory jsou: 60 – 70 – 80 – 90 cm / 197 cm (světlá šířka / výška).

Maximální výška 199 cm.

INTERIÉROVÉ DVEŘE HLADKÉhlad

Povrchová úprava dveří: CPL laminát, kašírovací fólie, 3D polypropylen, hladké bílé (lakované).

Zasklívání: Hladké bílé dveře s prosklením (1/3, 2/3, 3/4) a dveře v povrchové úpravě kašírovací fólie s prosklením (1/3, 2/3) jsou standardně osazeny sklem typu kůra čirá, ostatní varianty sklem pískovaným.

Příslušenství v ceně: Dveře jsou opatřeny standardně dozickým zámkem a třemi dveřními závěsy (panty).

Konstrukce dveří: Dveřní rám z MDF nebo smrkového masivu (konstrukce PLUS). Oboustranně opláštěno HDF nebo DTD deskou s povrchovou úpravou a dveřní výplní dle výběru z nabídky. U dveří s prosklením 3/4, SUPERIOR, PANORAMA a DOMINANT je dodávána pouze výplň DTD.

Tloušťka dveří: 39 mm Rozteč zámku: 72 mm

Varianty: jednokřídlé, dvoukřídlé, s polodrážkou, bez polodrážky, posuvné. Atypické rozměry pouze na základě konzultace s obchodním oddělením Masonite CZ

INTERIÉROVÉ DVEŘE PROFILOVANÉpro

 Povrchová úprava dveří: Dveřní profi lovaná křídla jsou nastříkaná bílou UV barvou v odstínu RAL 9003. Možnost dalších RAL odstínů a bílé PUR barvy za příplatek (PUR nástřik pouze pro profi lované dveře ze série Quatro).

Příslušenství v ceně: Dveře jsou standardně opatřeny dozickým zámkem a třemi dveřními závěsy (panty).

Tloušťka dveří: 39 mm,

Varianty: jednokřídlé, dvoukřídlé, s polodrážkou, bez polodrážky, posuvné.

QUATRO VERTIKA  21 SÉRIE QUATRO

Povrchová úprava dveří: Lisované hladké HDF (dřevovláknité) desky se specifi ckým prolisem (výroba Masonite).

Zasklívání: Rámečky jsou vyrobeny z MDF materiálu. Standardně zaskleno pískovaným sklem. U dveří typu Quatro Linea a Quatro Vertika je možnost osazení rámečku s ALU fólií za příplatek.

Konstrukce dveří: Dveřní rám z MDF nebo smrkového masivu (konstrukce PLUS). Oboustranně opláštěno HDF deskami se specifi ckým prolisem. Dveřní výplň dle výběru z nabídky.

SÉRIE MASONITE I., II., III.

Povrchová úprava dveří: Lisované texturované HDF (dřevovláknité) desky se specifi ckým prolisem (výroba Masonite) nebo potažené hladkou PVC fólií v dekorech dřeva.

Zasklívání: Rámečky jsou vyrobeny z MDF materiálu. Standardně osazeno sklem kůra čirá. Konstrukce dveří: Dveřní rám z MDF oboustranně opláštěn profi lovanými HDF deskami. Dveřní výplň voština

 Interiérové rámové dveřeram

 odpovídají současným módním trendům. Dokonalý harmonický vzhled je možné doplnit obložkovými zárubněmi v totožném dekoru.

Konstrukce dveří: Základem dveřního křídla je pevná stabilní celistvá konstrukce z rámových prvků, do kterých jsou vsazena skla (typ SKLO) nebo panely (typ PANEL). Rám i panely jsou tvořeny z MDF materiálu. Povrchová úprava - kašírovací fólie.

Dekory: dub šedý, ořech rustikální, dub sonoma, borovice bělená. Typ použitého skla: pískované (matelux).

Dostupné rozměry: Dodávány pouze v jednokřídlé variantě (otočné i posuvné). Jmenovité rozměry: 60, 70, 80, 90 cm / 197 cm (šířky/výška).

Rozteč zámku: 72 mm.

Příslušenství v ceně: Rámové dveře v otočné variantě jsou standardně osazeny dozickým zámkem a třemi dveřními závěsy (panty). Vložkový FAB nebo WC zámek je možno doobjednat zvlášť a vyměnit u rámových dveří na místě, bez dodatečných úprav dveří.

Pozn.: rámové dveře v posuvné variantě jsou dodávány pouze s oválnou mušlí bez zámku.

Atypické rozměry a provedení nejsou možné. Platí i pro rámové dveře v posuvné variant

PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE a jejich odvozené variantyspec

LUME EXTRA jednokřídlé a dvoukřídlé interiérové protipožární dřevěné plné hladké otočné dveře s polodrážkou, osazené v ocelové nebo dřevěné obložkové protipožární zárubni.

Deklarovaná třída požární odolnosti EI1 30 C0-C4 / DP3. Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 27-28 dB.

Ve všech povrchových úpravách.

LUME EXTRA Profil jednokřídlé a dvoukřídlé interiérové protipožární dřevěné plné profi lované otočné dveře s polodrážkou, osazené v ocelové nebo dřevěné obložkové protipožární zárubni.

Deklarovaná třída požární odolnosti EI1 20 C0-C4 / EW 30 C0-C4 / DP3.

Konkrétně se jedná o protipožární dveře typu Claudius, Troja, Odysseus, Quatro, Dakota, Montana, Oregon, Bordeaux, Anglet.

LUME EXTRA Acoustic jednokřídlé interiérové protipožární dřevěné plné hladké otočné dveře s polodrážkou, osazené do schválené ocelové nebo dřevěné obložkové protipožární zárubni s těsněním.

Deklarovaná třída požární odolnosti EI1 30 C0-C4 / DP3.

Vhodné do míst, kde jsou vyšší nároky na vzduchovou neprůzvučnost.

Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 34-35 dB.

Nabízíme pouze v CPL povrchu. Tento typ požárních dveří se standardně osazuje padací prahovou lištou. 

LUME EXTRA Smoke jednokřídlé interiérové protipožární a kouřotěsné dřevěné plné hladké otočné dveře s polodrážkou, určené pro osazení do schválené ocelové zárubně s PVC těsněním (profi l těsnění F3 Elastoplast nebo H2161 Fatra).

Třída požární odolnosti EI1 30 C0-C4 a třída kouřotěsnosti Sa/S200.

Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 27-28 dB (více v Průvodní dokumentaci k protipožárním dveřím).

LUME EXTRA Safety (B2) jednokřídlé interiérové protipožární dřevěné plné otočné dveře s polodrážkou, osazené do schválené ocelové zárubně.

Bezpečnostní třída RC2. Dveře s odolností proti vloupání třídy RC2 je možné montovat do stávající ocelové zárubně při dodržení určitých podmínek (více informací v Průvodní dokumentaci k protipožárním dveřím).

Deklarovaná třída požární odolnosti EI2 30 C0-C4 / DP3.

Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 27-28 dB.

Ke dveřím nabízíme ocelovou bezpečnostní zárubeň Masonite (B2) s bílým silikonovým těsněním a se třemi nastavitelnými panty typu 34 OZ (modrý pozink). Nabízíme pouze v CPL povrchu.

LUME EXTRA Safety Acoustic jednokřídlé interiérové protipožární bezpečnostní dřevěné plné otočné polodrážkové dveře, s deklarovanou vyšší vzduchovou neprůzvučností při osazení do ocelové bezpečnostní zárubně Masonite (B2) s těsněním.

Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 34-35 dB.

Tento typ požárních dveří se standardně osazuje padací prahovou lištou. Nabízíme pouze v CPL povrchu. Konstrukce dveří

LUME EXTRA a jejich odvozených variant: masivní smrkový rám opatřený zpěňující protipožární páskou, která je skryta pod hranovací páskou (na zámkové straně u verze Safety se zpěňující páska lepí na lištu bezpečnostního zámku).

Oboustranně opláštěno HDF nebo DTD deskou s vybranou povrchovou úpravou.

Protipožární/protihluková dřevotřísková výplň.

Tloušťka dveří 44 mm. Příslušenství v ceně: FAB zámek typu K133 PP (rozteč 72 mm) nebo vícebodový FAB zámek typu K 119 C PP u verze Safety (rozteč 90 mm).

Tři závěsy typu 80/10 VD M8x80 NI / TRIO 15 PP PH VD ZN modrý u verze Safety.

Dvoje Zábrany proti vysazení S2 u verze Safety.

Protipožární bezpečnostní dveře (B3) jednokřídlé interiérové protipožární dřevěné plné hladké otočné dveře s polodrážkou, osazené vždy do schválené ocelové bezpečnostní zárubně Masonite (B3).

Bezpečnostní třída RC3.

Deklarovaná třída požární odolnosti EI1 30 C0 / DP3.

Ke dveřím nabízíme ocelovou bezpečnostní zárubeň Masonite (B3) s PVC šedým těsněním. Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 30 dB při osazení padací prahovou lištou.

Tloušťka dveří 41 mm. Nabízíme pouze v CPL povrchu.

Konstrukce dveří: masivní dubový rám opatřený protipožární zpěňující páskou viditelnou po obvodě dveří. Oboustranně opláštěno DTD deskou, grenamatová bezpečnostní dveřní výplň.

Příslušenství v ceně: vícebodový FAB zámek typu X57 Assa Abloy (rozteč 72 mm). Tři závěsy typu 50/3 s hřebem VD ZN.

Prosklené protipožární dveře jednokřídlé a dvoukřídlé interiérové protipožární dřevěné prosklené otočné dveře s polodrážkou, osazené v ocelové nebo dřevěné obložkové protipožární zárubni. Konkrétně se jedná o prosklení 1/3, 2/3, Vertikus a Vertika.

Deklarovaná třída požární odolnosti EI 30 - C nebo EW 30 - C. Konstrukce dveří: masivní smrkový rám opatřený zpěňující protipožární páskou, která je skryta pod hranovací páskou.

Oboustranně opláštěno HDF nebo DTD deskou s CPL povrchovou úpravou.

Protipožární dřevotřísková výplň typu Grenamat nebo Natura o tl. 36. Tloušťka dveří 42 mm. Zasklívání: dřevěné zasklívací rámečky připevněné pomocí pinů a vrutů.

Čiré požární sklo o tloušťce 7 mm (EW) nebo 17 mm (EI). Příslušenství v ceně: protipožární FAB zámek typu D112 Dom Czech (rozteč 72 mm) a tři závěsy typu 80/10 VD M8x80 NI nebo typu TRIO 15 PP PH VD ZN modrý.

Ke dveřím nabízíme schválenou ocelovou zárubeň řady ZAKO YH… DV …L/P určenou pro přesné zazdění. Tento typ požárních dveří se standardně osazuje padací prahovou lištou. Ve všech povrchových úpravách.

PROTIHLUKOVÉ DVERE

acu 

Jednokřídlé plné otočné interiérové dveře s polodrážkou, které jsou zkoušeny a vyhodnoceny dle ČSN EN ISO 717-1 a hodnoceny na tzv.

vzduchovou neprůzvučnost.

Výsledkem tohoto měření je vážená vzduchová neprůzvučnost v dB.

Český normativní požadavek na vstupní dveře do bytu je 32 dB.

Konstrukce dveří: masivní smrkový rám oboustranně opláštěn DTD deskou s povrchovou úpravou CPL laminát.

Speciální vrstvená dveřní výplň z výtlačně lisovaných dřevotřískových desek. Vážená neprůzvučnost: 35 - 38 dB (podle typu zárubně a utěsnění prahové spáry).

Tloušťka dveří: 39 mm Rozteč zámku: 72 mm

Příslušenství v ceně: dveře jsou standardně opatřeny dozickým zámkem a třemi dveřními závěsy (panty).

Protihlukové dveře musí být opatřeny masivním prahem s těsněním (není součást nabídky Masonite CZ) nebo padací prahovou lištou.

V kombinaci s ocelovou zárubní nebo dřevěnou obložkou a příslušným zárubňovým těsněním, je dveřní uzávěr deklarován jako protihlukový.

KLIMA DVERE

clim

KLIMA DVEŘE Dveře Klima jsou interiérové dřevěné otočné hladké plné dveře s polodrážkou, vhodné do prostoru, kde jsou rozdílnější klimatické podmínky (teplota a relativní vlhkost vzduchu, viz obrázek níže).

Nejčastější uplatnění tyto dveře nacházejí mezi vytápěnou a nevytápěnou místností (byt/garáž, byt/chodba, byt/koupelna).

Konstrukce dveří: masivní smrkový rám, dřevotřísková izolační výplň, překližkové a dřevotřískové výztuhy zabraňující kroucení dveří, HDF plášť s hliníkovou mezivrstvou zabraňující prostupu vlhkosti do křídla.

Povrchová úprava CPL laminát.

Tloušťka dveří: 42 mm Rozteč zámku: 72 mm

Příslušenství v ceně: Dveře jsou standardně opatřeny dozickým zámkem a třemi dveřními závěsy (panty).

 AQUA DVEREacqu

Aqua Extrem Interiérové voděodolné a nárazuvzdorné dveře jsou speciálně vyvinuty pro náročné provozy (nemocnice, mlékárny, bazény, průmyslové provozy aj.).

Odolnost dveří je zajištěna hlavně pomocí ABS opláštěním o tl. 2 mm.

Rám dveří tvoří plastový hranol s hliníkovou výztuhou, výplň EPS deska. Voděodolné otočné dveře s polodrážkou, vhodné pro osazení do ocelové zárubně s těsněním nebo do voděodolné obložkové zárubně AQUA.

Možností je i protipožární model dveří (EI 30, Rw 32 dB) nebo model s úpravou Klima III do místností s výkyvem teplot. Jedinečný produkt ve své třídě, který nachází své uplatnění na místech vyžadující voděodolnost a nárazuvzdornost.

Produkt lze vyrábět sériově i v široké škále atypů.

Příslušenství v ceně: dozický zámek s roztečí 72 mm a třemi poniklovanými panty (za příplatek nerezovými).

Zámek je povrchově ošetřen dvougeneračním zinkováním pro vysokou zátěž.

Prosklení: Nerozbitné plexisklo čiré/mléčné o síle 4 mm.

Barevné varianty: ABS RAL 7040, ABS RAL 9003, PVC fólie (dub zlatý a dub rustik).

Možnost nástřiku v dalších odstínech RAL za příplatek. Posuvné, dvoukřídlé dveře a atypické formáty dveří jsou řešeny individuálně.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info