Protivibračné produkty pre podlahy a stropy z dreva, armovaného betónu

ACUSTIC GUM

 ACUSTIC GUM

ACUSTIC GUM® je akustický izolátor vyrobený z gumy so špeciálnou zmesou s minerálnymi plnivami, obojstranne potiahnutý netkanou textíliou s funkciou nepriľnavosti, môže byť tiež lepený. ACUSTIC GUM® sa používa v civilnom, priemyselnom, lodiarskom a automobilovom priemysle. Vďaka svojim akustickým izolačným vlastnostiam sa antivibrácia prispôsobuje rôznym povrchom, čím zlepšuje jej zvukovú izoláciu a tlmí vibrácie na rôznych ľahkých štruktúrach (drevo, plech, plast, sadrokartón atď.).

Rozmery dosiek 1200×2000mm 
Rozmery kotúča 1000×3000mm
Nominálna hrúbka 2 mm
Hodnotiaci index podľa normy EN ISO 717-1:  Rw 24dB
__________________________________________________________________

ACUSTIC SYSTEM 10

ACUSTIC SYSTEM 10

AKUSTIK SYSTEM 10 kročajová antivybračna izolácia Akustik System® 10 je dvojvrstvová izolácia krokového hluku s lepiacim lemom vyrobená z 8 mm retikulovaného polyetylénu s uzavretou štruktúrou 2 mm elastoplastomérového materiálu typu „SBS“ (–15 °C) hmotnosti 3 kg/m2.

Akustik System 10 je vhodný na aplikáciu pod cementový alebo betónový poter. V porovnaní pokladanie pod parkety alebo OSB dosky, toto riešenie patrí medzi najúčinnejšie zo všetkých riešení v kročajových izolaciách.

Dodávané vo forme kotúča 1m x 10m. Min. odber 1 kotúč (10 m2).

Techn. param.  -----  tech. info  ----- tech. info02 ----- Návod na montáž

____________________________________________________________________

ACUSTIC SYSTEM 7

ACUSTIC SYSTEM 7

AKUSTIK SYSTEM 7 kročajová antivybračna izolácia Akustik System® 7 je dvojvrstvová izolácia krokového hluku s lepiacim lemom vyrobená z 8 mm retikulovaného polyetylénu s uzavretouštruktúrou a 2 mm elastoplastomérového materiálu typu „SBS“ (–15 °C) hmotnosti 3 kg/m2.

Akustik System 7 Je vhodný na aplikáciu pod cementový alebo betónový poter. V porovnaní pokladanie pod parkety alebo OSB dosky, toto riešenie patrí medzi najúčinnejšie zo všetkých riešení v kročajových izolaciách.

Dodávané vo forme kotúča 1m x 10m. Min.odber 1 kotúč (10 m2)

Tech. param.  -----  tech. info ----- tech. info01 ----- Návod na montáž

_____________________________________________________________________

 

FONOROLL EXTRA PLUS

FONOROLL EXTRA PLUS

Kročajová izolácia FONOROLL EXTRA PLUS je dvojvrstvová izolácia krokového hluku s lepiacim lemom 8 mm hrubá, vyrobená z modrého expandovaného retikulárneho mriežkového polyeylenu v kombinácii s polyesterovým vláknom a pohliníkovanou termoreflexnou fóliou na jednej strane s presahujúcim lemom. 

FONOROLL EXTRA PLUS je vhodný na aplikáciu pod cementový alebo betonový poter pod podlahové kurenie.  V porovnaní pokladanie pod parkety alebo OSB dosky, toto riešenie patrí medzi najúčinnejšie zo všetkých riešení v kročajových izolaciách.

Dodávané vo forme kotúča 1,5m x 50m, min. odber 1 kotúč (75 m2)

Návod na montáz -----  Techn. param. ----- tech. info ----- tech. info01

___________________________________________________________________

FONOROLL F

FONOROLL F

FONOROLL® F“ je obloženie na izoláciu krokového hluku z retikulovaného polyesteru. Vodoodolná, uzavretá štruktúra zaručuje vysokokvalitnú akustickú a tepelnú izoláciu a optimálny odpor proti stlačeniu (hustota 30 – 35 kg/m3).

FONOROLL F hr. 3 mm dodávaný vo forme kotúča 1,5m x 50m, min. odber 1 kotúč (75 m2), FONOROLL F hr. 5 mm dodávaný vo forme kotúča 1,5m x 50m, min. odber 1 kotúč (75 m2), FONOROLL F hr. 10 mm dodávané vo forme kotúča 1,5m x 40m, min. odber 1 kotúč (40 m2)

Popis Produktu ----- Dynamická stabilita

Test Fonoroll F 5mm ----- Test Fonoroll F 10mm

Technické parametre  ----- Návod na montáz

_____________________________________________________________________

FONOROLL PLUS

FONOROLL PLUS

Kročajová izolácia FONOROLL PLUS je dvojvrstvová izolácia krokového hluku s lepiacim lemom 8 mm hrubá vyrobená z modrého expandovaného retikulárneho mriežkového polyetylénu v kombinacii s polyesterovým vláknom s presahujúcim lemom na druhej strane.

FONOROLL PLUS je vhodný na aplikáciu pod cementový alebo betónový poter nad podlahové kúrenie. V porovnaní pokladanie pod parkety alebo OSB dosky, toto riešenie patrí medzi najúčinnejšie zo všetkých riešení v kročajových izolaciách.

Dodávané vo forme kotúča ( 1,5m x 50m ), min. odber 1 kotúč (75 m2)

Požiarna klasifikácia UNI EN 13501-1: Euroclass F

Návod na montáz ----- schéma montáže ----- tech. info  ----- tech. info01

_______________________________________________________________________

ISORUBBER

ISORUBBER

ISORUBBER®“ 750 kg/m3 je aglomerát gumových granúl k dispozícii ako kotúč, doska alebo páska, ktorý sa používa na stavbách na zníženie priepustnosti zvuku štruktúry budov. „ISORUBBER®“ je výrobok šetrný k životnému prostrediu, vyrobený z odpadkov pri výrobe gumy, a preto je „ISORUBBER®“ v súlade s legislatívnym dekrétom založenom na smerniciach CEE o správe odpadkov.

Dodávame: ISORUBBER 750 Kg/m3

Dodávané vo forme kotúča 3x1000x15000mm. Min. odber 1 kotúč (15 m2)

Dodávané vo forme kotúča 5x1000x10000mm. Min. odber 1 kotúč (10 m2)

Hrúbka dosky 10/20x1000x1200mm

Info produktu

N.n.M beton. podlaha ------ N.n.M. drevená podlaha ----- Technické info

Isorubber 3mm tech. param. ----- Isorubber 5mm tech. param.

 

______________________________________________________________________

 

FONOROLL PB

FONOROLL PB

FONOROL PB®“ je trojvrstvový systém skladajúci sa z 3 mm hrubých dosiek z expandovaného retikulovaného polyetylénu s 0,35 alebo 0,50, alebo 1 mm hrubou olovenou vrstvou z primárneho tavenia uprostred. „FONOROL PB®“ sa využíva v stavebnom priemysle na elimináciu krokového hluku a hluku, ktorý vytvárajú súvislé aj nesúvislé operačné systémy.

6x1000x3000mm olovo hr. 0,50mm
6x1000x6000mm olovo hr. 0,35mm

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov