Panely na zníženie hladiny hluku

ACUSTIC METAL PUR

 ACUSTIC METAL PUR
ACUSTIC METAL PUR je panel vyrobený spojením dvoch vrstiev polyuretánu na báze polyesteru, hustota 35 kg/m3 s oloveným plechom vo vnútri s hrúbkou 0,35 - 0,50 mm na absorpciu stredné a nízke frekvencie.  
CENOVA PONUKA NA ŽADOSŤ
_____________________________________________________________________

ACUSTIC SPEED

ACUSTIC SPEED
Penový panel na báze svetlo šedej melamínovej živice. ACUSTIC SPEED je výrobok s vysokou tepeln. odolnosťou 150 °C, v prípade požiaru bez kvapkania, nie je fibrogénny. Panel ponúka vynikajúcu izoláciu zvuku a dobrú tepelnú izoláciu s následnou úsporou energie. Ak produkt zostáva viditeľný, je možné vykonať zošikmenie 45 ° na 4 stranách a vyfarbenie, aby sa optimalizoval dizajn.
________________________________________________________________________

ACUSTIC TOP PUR

ACUSTIC TOP PUR
Expandovaný polyuretán, flexibilný s otvorenými bunkami, na báze polyesteru, hustota 35 kg / m3, antracitová farba; teplotná odolnosť: -10 °C a 90 °C. ACUSTIC TOP PUR je vynikajúci pre absorpčnú akustickú izoláciu, ponúka tiež dobrú tepelnú izoláciu s následnou úsporou energie.
_________________________________________________________________________

ACUSTIC TOP SPEED

ACUSTIC TOP SPEED
Penový panel na báze svetlo šedej melamínovej živice. Výrobok s vysokou tepelnou odolnosťou 150 °C, v prípade požiaru bez kvapkania, nie je fibrogénny. Panel má vynikajúcu absorpciu zvuku, najmä pri vysokých a stredných frekvenciách (500 × 2000 Hz).
_________________________________________________________________________

SILENT SPACE

SILENT SPACE
Praktické a kreatívne riešenia proti dozvuku pre pohodlie pri videní a počúvaní.
SILENT SPACE je inovatívny panel pohlcujúci zvuk vytvorený na riešenie problému dozvuku v uzavretom prostredí. Sortiment SILENT SPACE vyniká na trhu produktov pohlcujúcich zvuk vďaka vysokej estetickej hodnote, elegantnému a prepracovanému dizajnu.
Panely SILENT SPACE boli navrhnuté tak, aby súčasne ponúkali vysoký akustický komfort v prostrediach postihnutých problémami s dozvukom a tvorivou hodnotou, ktorá z neho robí kus nábytku, ktorý vyniká svojou rafinovanou formou. Nekonečné možnosti konfigurácie a kombinácie modelov a farieb.
SILENT SPACE je vyrobený z tepelne viazaného polyesterového vlákna s textilným poťahom, ktorý je k dispozícii v širokej škále farieb a tvorivých možností, tiež prispôsobiteľný s atramentovou tlačou na predmety vybrané zákazníkom.
CENOVA PONUKA NA ŽADOSŤ

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov