Zvuková izolácia pre podlahy

TOP GUM PLUS

 TOP GUM PLUS
Antivibračná zvukotesná doska
TOP GUM PLUS® je zvukovo izolačný panel odolný proti vibráciám vytvorený spojením dvoch falcových dosiek (50 mm sklopný rozmer) zo sadrových vlákien, celková hrúbka 20 mm s hustotou 1150 kg / m3 s hmotnosťou EPDM s hustotou 2 000 kg / m3 2 mm.
Vďaka izolačnému systému TOP GUM PLUS® pre suché podklady sa dosahuje vynikajúca zvuková izolácia proti hluku spôsobenému krokmi a vzduchom, so zníženou hmotnosťou a hrúbkou.
______________________________________________________________

TOP RUBBER PLUS

TOP RUBBER PLUS
TOP RUBBER PLUS® je antivibračný zvukovo izolačný panel tvorený spojením dvoch falcových dosiek (50 mm sklopný rozmer) zo sadrových vlákien, celková hrúbka 20 mm s hustotou 1150 kg / m3 a 20 mm doska v zhluku vulkanizovaných gumových granúl hustoty 750 kg / m3.
Vďaka izolačnému systému TOP RUBBER PLUS® pre suché podklady sa dosahuje vynikajúca zvuková izolácia proti hluku spôsobenému krokom a vzduchom, so zníženou hmotnosťou a hrúbkou.
_________________________________________________________________________

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov