Plastové lišty INDO 70

0 položiek

indo mont

Arbiton LM70 INDO Plastová soklová lišta pre vedenie kabeláže. Podlahové lišty INDO sú flexibilné, s jednotným, hladkým a atraktívnym povrchom bez spojov. Rýchla a jednoduchá montáž lišty a opakovaná demontáž, vďaka dekoračnému profilu, ktorý sa jednoducho nacvakne na základňu. Môžete zvoliť jeden zo 4 spôsobov montáže lišty na stenu: privŕtaním, prilepením lepidlom, prilepenie obojstrannou lepiacou páskou alebo sponkovačkou.

indo 70

  • Ideálne sa prispôsobí stenám a podlahe. Lišta INDO  dokonale prilieha i k nerovnej stene a podlahe vďaka špeciálne navrhnutým gumičkám na hornej a dolnej hrane lišty. Umožňuje to zlivelovat nerovnosti a zároveň zabraňuje prenikaniu rôznych nečistôt.
  • V prípade maľovania alebo tapetovania stien, nie je nutné lištu od steny odskrutkovať, vystačí len zložiť jej hornú časť. Eventuálne zašpinenia, ktorá vznikli v priebehu renovácie, budú po opätovnom namontovaní hornej časti lišty zamaskované.

 

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov