Skryté zárubné REVERZ 44 hrúbka hotovej priečky 90mm murivo - 75mm SDK a viac

Skryté zárubné REVERZ 44 hrúbka hotovej priečky 90mm murivo - 75mm SDK a viac

NOVINKA AKCIA

UniTrEx REVERZ 44 Jedná sa o typ dverí, ktoré zaniknú a tvoria so stenou jednoliaty celok, pretože nie sú potrebné zárubne a obložky. Dverný panel môže byť natretý rovnakou farbou ako stena alebo sa môže použiť tapeta, dvere splývajú so stenou a nerušia tak harmóniu celkovej priečky a opticky „zmiznú“. Ide o nový dizajnový prvok, ktorý dodá každému interiéru novú estetickú líniu. Môžu sa použiť pre murované priečky (od 90mm a viac) alebo sadrokartónové priečky (od 75mm a viac). Pre otočné dvere sa dosiahne dokonale jednoliaty a minimalistický výsledok. Základné dvere je možné inštalovať do murovaných alebo sadrokartónových stien a je možné ich vyrobiť v klasickom obdĺžnikovom tvare aj v lichobežníkovom tvare, ktorý sa hodí do konkrétneho prostredia (napríklad do podkrovia, pod schody ...)

540,29 € s DPH

675,36 € s DPH Zľava 20%

Dostupnosť: Na objednávku

Značka: MADE IN ITALY

Základné informácie aby ste si správne objednali dvere:

Rozmery

misure reverz 44

Misure rev 44

Spôsob otvárania

reverz 44

 

Dvere REVERZ 44 sú skryté reverzné zárubne, ktoré nevyžadujú obložky. Tento systém je vhodný ako do murovaných, tak do SDK priečok. Systém sa skladá z extrudovaného hliníkového rámu, ktorý umožňuje kotvenie do všetkých typov priečok, dverného krídla a troch skrytých pántov nastaviteľných v troch osiach.

Obsah balenia Hliníková zárubňa je pripravená pre inštaláciu do murovanej alebo sadrokartónovej priečky a je pripravená pre osadenie pánty a zámkom.

Voštinové dverné krídlo o hrúbke 44 mm je dodávané v základnej vrstve Primer. Tesnenie je dodávané v bielom prevedení.

Padací prah v cene.

Skryté pánty nastaviteľné v troch osiach v striebornej farbe. Skrytý zámok s kľúčom vrátane protiplechu, povrchová úprava matný chróm. Omietkarska perlinka na využitie pri inštalácii do murovanej priečky.

Kľučka nie je súčasťou dodávky.

Balenie : Produkt je dodávaný v jednom kartónovom balení.

Dôležité informácie, technická podpora, návody kliknite sem

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov