Kročajová izolácia AKUSTIKSLIM :

Kročajová izolácia AKUSTIKSLIM  :

AKCIA

Dodávané vo forme kotúča 1m x 25m. Min. odber 1 kotúč (25 m2).

138 € s DPH

138 € s DPHKs

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: MADE IN ITALY

AKUSTIKSLIM® Kročajová izolácia AKUSTIK SLIM® je tenká zvuková izolácia, 2mm osádza sa priamo pod parkety. Na zníženie prechodu zvuku je materiál vyrobený z modrého expandovaneho retikulovaneho polyetylénu, ktorého hladká strana je spárovaná s čiernou netkanou látku.

Odolný voči kyselinám, alkalickým prostriedkom, nehnije, zachováva v priebehu času svoje charakteristiky, odolný voči napadnutiu plesňou a hmyzom. AKUSTIK SLIM tvorí skutočnú bariéru proti vlhkosti a tak efektívne chráni Vašu podlahu.

Dodávané vo forme kotúča 1m x 25m spolu s netkanou látkovou, lepiacou páskou na spojenie materiálu (šírka 50mm dĺžka 25m).

SLIM

 SLIM

 SLIM3

NIEKTORE PRIKLADY

TEST IZOLÁCIE KROKOVÉHO HLUKU NA ACUSTICSLIM®.

VZORKY V SÚLADE S STN EN ISO 140-7.

 

Test izolácie krokového hluku bol vykonaný na vzorke ACUSTICSLIM v súlade s STN EN ISO 140-7, použitím stropu typu 20 + 4 Bausta a stupňovitého povrchu 7 cm.

Zlepšenie izolácie krokového hluku je vyjadrené ako rozdiel výsledkov testov na 15 mm hrubej modulárnej laminátovej podlahe a výsledku efektu umiestnenia klepacieho stroja priamo na holú podlahu „L’n, w = L’n, 0, w – L’n, w“.

Celý systém, vyrobený z pevného materiálu, ktorý pohlcuje krokový hluk, a z plávajúceho povrchu, je považovaný smernicami STN EN ISO 140-8 (par. 5.3.2.2) za ekvivalentný k systému pokrytia podlahy.

Testovanie na ACUSTICSLIM® a parketovej podlahe: ∆ L’n, w = 28 dB

PODLAHA BEZ ZVUKOVEJ IZOLÁCIE

akust. slim 1 

  

ZLEPŠENIE AKUSTICKÝCH VLASTNOSTÍ PODLAHY S ACUSTICSLIM

slim 2 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info