Zvuková izolácia AKUSTIK SYSTEM 7 cena za kotuč :

Zvuková izolácia AKUSTIK SYSTEM 7 cena za kotuč  :

AKCIA

Dodávané vo forme kotúča 1m x 10m. Min.odber 1 kotúč (10 m2)

115,20 € s DPH

115,20 € s DPHKs

Dostupnosť: Na objednávku

Značka: MADE IN ITALY

AKUSTIK SYSTEM 7 kročajová izolácia Akustik System® 7 je dvojvrstvová izolácia krokového hluku s lepiacim lemom vyrobená z 8 mm retikulovaného polyetylénu s uzavretouštruktúrou a 2 mm elastoplastomérového materiálu typu „SBS“ (–15 °C) hmotnosti 3 kg/m2.

Akustik System 7 Je vhodný na aplikáciu pod cementový alebo betónový poter. V porovnaní pokladanie pod parkety alebo OSB dosky, toto riešenie je najúčinnejšie zo všetkých riešení v kročajových izolaciách.

 Viac info o všetkých výrobkoch môžete nájsť TU

 

 

 

 

 

 

NIEKTORÉ PRÍKLADY:

TEST IZOLÁCIE KROKOVÉHO HLUKU NA  ACUSTIC SYSTEM 7

VZORKY V SÚLADE SO SMERNICOU STN EN ISO 140-7.

Test izolácie krokového hluku bol uskutočnený na vzorke ACUSTIC SYSTEM® 7 podľa smerníc STN EN ISO 140-7, použitím stropu typu 20 + 4 Bausta a približne 7 cm stupňovitom povrchu.

Indexy normalizovaných úrovní krokového hluku testovaného výrobku boli ohodnotené v troch pokusných podmienkach zodpovedajúcim trom rôznym hrúbkam plávajúcich podláh.

Zlepšenie izolácie krokového hluku je vyjadrené ako rozdiel výsledkov testov na pokusnom povrchu a výsledku efektu umiestnenia klepacieho stroja priamo na holú podlahu „L’n, w = L’n, 0,w – L’n, w“.

Celý systém, vyrobený z pevného materiálu, ktorý pohlcuje krokový hluk, a z plávajúceho povrchu, je považovaný smernicami STN EN ISO 140-8 (par. 5.3.2.2) za ekvivalentný k systému pokrytia podlahy.

  

Súvisiace produkty

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov