Zvuková izolácia ISORUBBER 750 Kg/m3 (doska 1000x1200mm hr. 20mm cena za kus: )

Zvuková izolácia ISORUBBER 750 Kg/m3 (doska 1000x1200mm hr. 20mm cena za kus: )

„ISORUBBER®“ 750 kg/m3 je aglomerát gumových granúl k dispozícii ako kotúč, doska a páska, ktorý sa používa na stavbách na zníženie priepustnosti zvuku štruktúry budov.

14,40 € s DPH

14,40 € s DPHKs

Dostupnosť: Na objednávku

Značka: MADE IN ITALY

„ISORUBBER®“ 750 kg/m3 je aglomerát gumových granúl k dispozícii ako kotúč, doska a páska, ktorý sa používa na stavbách na zníženie priepustnosti zvuku štruktúry budov. „ISORUBBER®“ je výrobok šetrný k životnému prostrediu, vyrobený z odpadkov pri výrobe gumy, a preto je „ISORUBBER®“ v súlade s legislatívnym dekrétom založenom na smerniciach CEE o správe odpadkov. ISORUBBER®: podlahova izolácia krokového hluku a oddelenia povrchu a obvodových stien sa dosiahne takto: suchým kladením systému „ISORUBBER®“ vyrobenom vulkanizáciou gumových častíc vysokej kvality, hustoty 750 kg/m3, dostupnej v kotúčoch hrúbky 3/5 mm a doskách hrúbky 10 mm. Vrstvy „ISORUBBER®“ je nutné umiestňovať a lepiť s presnosťou použitím samolepiacej pásky ACUSTIC BAND G na prevenciu vzniku akustických mostov. Obvody sa lepia páskou „ACUSTIC BAND“, ktorá musí presahovať úroveň dosky.  

Viac info o všetkých výrobkoch môžete nájsť TU

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov