Zvuková izolácia ISORUBBER 750 Kg/m3 (doska 1000x1200mm hr. 10mm cena za Kus:)

Zvuková izolácia ISORUBBER 750 Kg/m3  (doska 1000x1200mm hr. 10mm cena za Kus:)

„ISORUBBER®“ 750 kg/m3 je aglomerát gumových granúl k dispozícii ako kotúč, doska alebo páska, ktorý sa používa na stavbách na zníženie priepustnosti zvuku štruktúry budov.

8,32 € s DPH

8,32 € s DPHKs

Dostupnosť: Na objednávku

Značka: MADE IN ITALY

„ISORUBBER®“ 750 kg/m3 je aglomerát gumových granúl k dispozícii ako kotúč, doska alebo páska, ktorý sa používa na stavbách na zníženie priepustnosti zvuku štruktúry budov. „ISORUBBER®“ je výrobok šetrný k životnému prostrediu, vyrobený z odpadkov pri výrobe gumy, a preto je „ISORUBBER®“ v súlade s legislatívnym dekrétom založenom na smerniciach CEE o správe odpadkov. ISORUBBER®: podlahová izolácia krokového hluku a oddelenia povrchu a obvodových stien sa dosiahne takto: suchým kladením systému „ISORUBBER®“ vyrobenom vulkanizáciou gumových častíc vysokej kvality, hustoty 750 kg/m3, dostupnej v kotúčoch hrúbky 3/5 mm a doskách hrúbky 10 mm. Vrstvy „ISORUBBER®“ je nutné umiestňovať a lepiť s presnosťou, použitím samolepiacej pásky ACUSTIC BAND G na prevenciu vzniku akustických mostov. Obvody sa lepia páskou „ACUSTIC BAND“, ktorá musí presahovať úroveň dosky.  

Viac info o všetkých výrobkoch môžete nájsť TU

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov