Linea Italia ELEGANT - SO

Linea Italia ELEGANT - SO

NOVINKA

Klasické elegantné kľučky ideálne pre rustikálny štýl alebo historické budovy. Pri štítových kľučkách je potrebné poznať vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč). Štandardná vzdialenosť je 72 alebo 90 mm. Pre spevnené kovania je rozteč 72, 90 alebo 92 mm. Vzdialenosť (rozteč) si môžete odmerať pomocným pravítkom, ktoré nájdete na predchádzajúcej strane.

23,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

AKO SPRÁVNE OBJEDNÁVAŤ

Pre rýchle vybavenie objednávky sú dôležité nižšie uvedené parametre:

  • POVRCH – napr. OC, OGR, OLV, NAT a podobne
  • TYP OTVORU – napr. BB, PZ alebo WC
  • ROZTEČ – napr. 72 alebo 90 alebo 92 mm
  • PREVEDENIE – kľučka/kľučka alebo guľa/kľučka
  • ORIENTÁCIA KĽUČKY – v prípade guľa/kľučka uviesť, či je kľučka ľavá (LI) alebo pravá (RE)

elegant

info 

info

info

MONTÁŽ

Montáž je veľmi dôležitou súčasťou funkčnosti výrobku, preto klaďte dôraz na presné zameranie a vŕtanie otvorov. Odporúčame používať montážne návody, ktoré sú súčasťou balenia kľučiek, dostupné na web stránke, prípadne
sa poraďte u predajcu. Neupravujte prosím kovanie pri montáži. Na montáž použite príslušné diely, ktoré sú súčasťou balenia produktu.
OŠETROVANIE
Po inštalácii je vhodné raz ročne premazať mechaniku kovania.
Balenie obsahuje dverné kovanie, návod na montáž, potrebné skrutky, imbusové kľúče, prípadne šablónu na montáž kovania.
Každý produkt je zabalený do ochranného obalu, ktorým je chránený voči poškodeniu pri manipulácii, resp. preprave.
Na čistenie a ošetrovanie nepoužívajte žiadne agresívne chemikálie ani čistiace prostriedky. Čistite len mäkkou vlhkou handrou.
Pri vydávaní neštandardných (piskľavých) zvukov alebo pri zasekávaní sa mechaniky odporúčame použiť univerzálne mazivo PECOL P230.
Je to polosyntetický sprej, ktorý slúži na mazanie rôznych mechanických pohyblivých častí, poskytuje ochranu proti korózii, je odolný voči vode, slanému a kyslému prostrediu.
ZÁRUKA
Štandardne sa na produkty vzťahuje záruka 2 roky od dátumu predajana pokladničnom doklade.  
Záruka sa nevzťahuje na poškodenie výrobku nesprávnym ošetrovaním, na opotrebovanie výrobku používaním, prípadne mechanickým poškodením (napr. kľúčmi, prstienkami a pod.). Záruka sa tiež nevzťahuje na výrobky,ktoré boli po zakúpení dodatočne upravované zákazníkom alebo jeho montážnikom.
Rovnako sa nevzťahuje na výrobky znehodnotené nekvalitnou montážou, nesprávnou manipuláciou alebo vlastnou prepravou. Takisto na umiestnenie výrobku do nevhodného prostredia – pozrite „Povrchové úpravy“.
GARANCIA KVALITY
Pri dodržiavaní všetkých našich pokynov a upozornení (vhodný výber kľučky podľa záťaže) garantujeme dlhodobú životnosť výrobkov.
VÝMENA TOVARU
Pri akomkoľvek nároku na výmenu alebo reklamáciu tovaru žiadame zákazníkov, aby jednotlivé diely po zistení závady zabalili tak, aby nedošlo ich k ďalšiemu poškodeniu. V opačnom prípade poškodené diely nebudú vymenené.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrany osobnich udajov